Кандидати 2015

Лідер списку

 

 

Смирнова Катерина 

Голосіївський р-н

 

округ №1

Кравченко Антоніна Іванівна 

Голосіївський р-н

 

округ №2

Мирополець Олександр Дмитрович

Голосіївський р-н

 

округ №3

Дегтярь Олександр Борисович 

Голосіївський р-н

 

округ №4

Марченко Марина

Голосіївський р-н

 

округ №5

Конах Руслан Олександрович 

Голосіївський р-н

 

округ №6

Константинов Валерій Валерійович

Голосіївський р-н

 

округ №7

Бокал Ганна 

Голосіївський р-н

 

округ №8

Сташків Олег Веніамінович

Голосіївський р-н

 

округ №9

Нагорняк Андрій М.

Голосіївський р-н

 

округ №10

Нагорнюк Оксана Миколаївна

Дарницький р-н

 

округ №11

Шабліовський Євген Вол.

Дарницький р-н

 

округ №12

Шиляєв Сергій Олександрович

Дарницький р-н

 

округ №13

Гетьман Олексій

Дарницький р-н

 

округ №14

Солодкий Михайло Вікторович

Дарницький р-н  

 

округ №15

Лащук В.В.

Дарницький р-н

 

округ №16

Піпія Олена Іванівна (Швецова)

Дарницький р-н

 

округ №17

Давидов Андрій Миколайович

Дарницький р-н

 

округ №18

Буц Микола Вячеславович

Дарницький р-н

 

округ №19

Філей Віталій Іванович 

Дарницький р-н

 

округ №20

Лаврінець Оксана Володимирівна

Дарницький р-н 

 

округ №21

Коломієць Юрій Петрович

Дарницький р-н

 

округ №22

Миронюк Сергій Степанович

Дарницький р-н

 

округ №23

Чайка Тетяна Олександрівна

Дарницький р-н

 

округ №24

Степанюк Наталія

Дарницький р-н

 

округ №25

Паєвська Юлія Георгіївна

Дарницький р-н 

 

округ №26

Первак Назар 

Деснянський р-н 

 

округ №27

Дубовий Олег 

Деснянський р-н 

 

округ №28

Тітаренко Владіслав Іванович

Деснянський р-н 

 

округ №29

Яблонська Ірина 

Деснянський р-н 

 

округ №30

Шведюк Юрій Григорович

Деснянський р-н 

 

округ №31

Бабак Сергій Володимирович

Деснянський р-н 

 

округ №32

Іваненко Володимир Миколайович

Деснянський р-н 

 

округ №33

Тур Інна Анатоліївна

Деснянський р-н 

 

округ №34

Мришук Олександр 

Деснянський р-н 

 

округ №35

Мокляк Тарас Васильович 

Деснянський р-н 

 

округ №36

Малець Назар Олександрович

Деснянський р-н 

 

округ №37

Мащенко Олена Василівна

Деснянський р-н 

 

округ №38

Мащенко Юрій Іванович

Деснянський р-н 

 

округ №39

Міленко Володимир Вікторович

Деснянський р-н 

 

округ №40

Букіна Наталія Олександрівна

Деснянський р-н 

 

округ №41

Білик Галина Іванівна

Деснянський р-н 

 

округ №42

Жигунов Вячеслав 

Дніпровський р-н

 

округ №43

Буц Оксана Володимирівна

Дніпровський р-н

 

округ №44

Ставіченко Валерій Іванович

Дніпровський р-н

 

округ №45

Кур'яник Борис Миколайович

Дніпровський р-н

 

округ №46

Березняк Юрій Вікторович 

Дніпровський р-н

 

округ №47

Гончаров Артур Олександрович

Дніпровський р-н

 

округ №48

Дмитренко Сергій

Дніпровський р-н

 

округ №49

Колесников Юрій Михайлович

Дніпровський р-н

 

округ №50

Коваленко Валерій Іванович

Дніпровський р-н

 

округ №51

Довгань Людмила Василівна

Дніпровський р-н

 

округ №52

Лановенко Олег Олександрович 

Дніпровський р-н

 

округ №53

Химинчук Олександр Олександрович 

Дніпровський р-н

 

округ №54

Остапчук Сергій Олександрович

Дніпровський р-н

 

округ №55

Садовський Ігор Сергійович

Дніпровський р-н

 

округ №56

Аболмасова Тамара Степанівна 

Дніпровський р-н

 

округ №57

Кононюк Сергій Іванович 

Оболонський р-н 

 

округ №58

Пасічна Леся Миколаївна

Оболонський р-н 

 

округ №59

Журба Євген Олександрович

Оболонський р-н 

 

округ №60

Ковгар Євген Миколайович

Оболонський р-н 

 

округ №61

Малькова Тетяна Василівна

Оболонський р-н 

 

округ №62

Супрун Юрій Васильович 

Оболонський р-н 

 

округ №63

Шаповалов Олександр Олексійович

Оболонський р-н 

 

округ №64

Варибрус Константин

Оболонський р-н 

 

округ №65

Шпаківський Андрій Володимирович

Оболонський р-н 

 

округ №66

Мартиненко Світлана Петрівна

Оболонський р-н 

 

округ №67

Данилов Сергій Володимирович

Оболонський р--н 

 

округ №68

Заболотний Андрій Єфремович

Оболонський р-н 

 

округ №69

Бондарський Анатолій Станіславович

Оболонський р-н 

 

округ №70

Добровольська Тетяна Анатолівна

Печерський р-н

 

округ №71

Наливайчук Олександр Васильович

Печерський р-н

 

округ №72

Грібков Геннадій Миколайович

Печерський р-н

 

округ №73

Чумак Віталій Дмитрович

Печерський р-н

 

округ №74

Шклярук Михайло Миколайович 

Печерський р-н 

 

округ №75

Поліщук Артем Віталійович

Подільськи р-н

 

округ №76

Огурцова Оксана

Подільськи р-н

 

округ №77

Балицька Ірина

Подільськи р-н

 

округ №78

Цимбал Кирило Володимирович

Подільськи р-н

 

округ №79

Мельник Ігор

Подільськи р-н

 

округ №80

Гоцюк Володимир Володимирович

Подільськи р-н

 

округ №81

Деревянко Станіслав Анатолійович 

Подільськи р-н

 

округ №82

Сергеєва Оксана Анатоліївна

Подільськи р-н

 

округ №83

Бірюков Андрій Миколайович

Святошинський р-н

 

округ №84

Радченя Олександр Миколайович

Святошинський р-н

 

округ №85

Пилипенко Микола

Святошинський р-н

 

округ №86

Іванченко Дмитро Григорович 

Святошинський р-н

 

округ №87

Білоконь Ігор Вікторович

Святошинський р-н

 

округ №88

Мітько Дмитро Володимирович

Святошинський р-н

 

округ №89

Мальцев Вадим Володимирович

Святошинський р-н

 

округ №90

Грибков Владіслав Генадійович

Святошинський р-н

 

округ №91

Краєвий Роман Олександрович

Святошинський р-н

 

округ №92

Антоненко Ростислав Дмитрович

Святошинський р-н

 

округ №93

Шапочка Андрій Володимирович

Святошинський р-н

 

округ №94

Медведенко Степан Ігорович

Святошинський р-н

 

округ №95

Горбунов Віктор Миколайович

Святошинський р-н

 

округ №96

Лановенко Юлія Ігорівна

Святошинський р-н

 

округ №97

Куць Тетяна Володимирівна

Солом янський р-н 

 

округ №98

Поплавський Євген Володимирович

Солом янський р-н 

 

округ №99

Смик Андрій Дмитрович

Солом янський р-н 

 

округ №100

Петраковська Ольга Сергіївна

Солом янський р-н 

 

округ №101

Осколков Олег Анат.

Солом янський р-н 

 

округ №102

Гранацька Любов Вадимівна 

Солом янський р-н 

 

округ №103

Катанова Ніна Володимирівна

Солом янський р-н 

 

округ №104

Кучеренко Оксана Віталівна

Солом янський р-н 

 

округ №105

Листопад Сергій 

Солом янський р-н 

 

округ №106

Харченко Василь Петрович

Солом янський р-н 

 

округ №107

Коваль Сергій Миколайович

Солом янський р-н 

 

округ №108

Лисиця Павло Михайлович

Солом янський р-н 

 

округ №109

Самвел Саргсян 

Солом янський р-н 

 

округ №110

Саргсян Наталія Миколаївна 

Шевченківський р-н

 

округ №111

Козловська Ольга Дмитрівна

Шевченківський р-н

 

округ №112

Супрун Сергій Олегович 

Шевченківський р-н

 

округ №113

Морозюк Євген Володимирович 

Шевченківський р-н

 

округ №114

Швець Тетяна Прохорівна 

Шевченківський р-н

 

округ №115

Уляна Тетяна Борисівна

Шевченківський р-н

 

округ №116

Каплуненко Анна Станіславівна

Шевченківський р-н

 

округ №117

Вдовиченко Петро Адамович

Шевченківський р-н

 

округ №118

Захожий Ігор Віталійович

Шевченківський р-н

 

округ №119

Литвин Ігор Олександрович

Шевченківський р-н

 

округ №120

Шабліовська Ірина